1034 realizacje opublikowane przez 401 agencji
Portfolia polskich agencji interaktywnych i webmasterów. Obejrzyj realizacje z Twojej branży i wybierz ofertę najlepszej agencji interaktywnej. tworzenie stron www, projektowanie stron internetowych
-
-
---
-


Ostatnio dodane pozycje:

+
---

reklama

|
szukanie zapo
-
-
_ -
 

Jak uzyskać zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów?


Załóż konto w serwisie

Pierwszy krok to rejestracja, której wynikiem będzie pojawienie się Twojej firmy w katalogu agencji.
Podczas rejestracji nie są wymagane żadne dane osobowe - za to potrzebne będą dokładne dane firmy. Warto też przygotować logo (w formacie GIF, JPG lub PNG), bez którego agencja na liście będzie wyglądała nieciekawie.
Pamiętaj, żeby podać firmowy adres e-mail - klient, który chce wysłać zapytanie do kilku agencji raczej nie będzie miał czasu, żeby do nich dzwonić. Nie obawiaj się - e-mail będzie wyświetlany na stronie w sposób uniemożliwiający zeskanowanie go przez spamerskie roboty.

Opublikuj jak najwięcej realizacji
Potencjalni klienci szukają wykonawców najpierw przeglądając realizacje ze swojej branży. Im więcej branż będzie zawierać Twoje realizacje, tym większe prawdopodobieństwo, że klient trafi do Ciebie.
Ważny też jest fakt, że w katalogu agencji firmy domyślnie są posortowane według ilości realizacji. Im więcej realizacji - tym wyżej.
Pamiętaj, że większość ludzi jest wzrokowcami. Jeżeli Twoje realizacje nie będą zawierały ilustracji, to nie licz, że przyciągną zleceniodawców.

Promuj swoje realizacje
Jeżeli chcesz się upewnić, że Twoja realizacja będzie wyświetlana w początkowej części listy w danej branży lub w wynikach wyszukiwania, możesz zamówić dla niej wyróżnienie. Wystarczy kliknąć "promuj tę realizację" przy wybranej pozycji - a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami.
Żeby jeszcze mocniej wypromować wybraną realizację, możesz zamówić promocję na stronie głównej. Miniaturka realizacji, jej tytuł oraz informacja o Tobie i kliencie będą wyświetlane w czerwonym module na stronie głównej - na zmianę z innymi promowanymi w ten sposób realizacjami. Zobaczysz, jak nagle podskoczą statystyki.

Promuj swoją agencję
Również na liście agencji Twoja firma może się znaleźć dużo wyżej, jeżeli zamówisz jej promocję. Niezależnie czy będzie to lista agencji z wybranego województwa czy miejscowości  - Twoja agencja będzie wyświetlana w początkowej części listy i będzie wizualnie wyróżniona.

Regularnie publikuj nowe realizacje
Najnowsza realizacja zawsze zyskuje darmową promocję, ponieważ pojawia się na stronie głównej. Później przez jakiś czas widoczna jest na liście najnowszych realizacji. Poza tym - każda kolejna realizacja to o jedno wystąpienie w katalogu więcej, może oznaczać również pojawienie się w kolejnej branży a może nawet awans na liście agencji (domyślnie sortowanej według ilości realizacji).

Obserwuj statystyki
Dzięki systemowi statystyk widzisz dokładnie, jak popularna jest Twoja agencja i Twoje realizacje. Ile osób przeszło z Interacty na Twoją stronę firmową a ile kliknęło na adres e-mail, żeby wysłać zapytanie.
Nie jesteś zadowolony z popularności Twoich realizacji lub agencji? Skorzystaj z narzędzi do ich promowania.

 

     
szukanie zaawansowane przypomnienie hasła wyloguj się
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij