1034 realizacje opublikowane przez 401 agencji
Portfolia polskich agencji interaktywnych i webmasterów. Obejrzyj realizacje z Twojej branży i wybierz ofertę najlepszej agencji interaktywnej. tworzenie stron www, projektowanie stron internetowych
-
-
---
-


Ostatnio dodane pozycje:

+
---

reklama

|
szukanie zapo
-
-
_ -
 

FAQ (odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania)


Co to za serwis i do kogo jest skierowany?

Interacta.pl to platforma gromadząca w jednym miejscu portfolia polskich agencji interaktywnych. Serwis skierowany jest do dwóch grup użytkowników:
 a) pracowników marketingu i innych osób poszukujących wykonawcy serwisu internetowego lub innego produktu interaktywnego;
 b) agencji interaktywnych i webmasterów-freelancerów zainteresowanych nowymi zleceniami.
Potencjalni zleceniodawcy mogą w jednym serwisie obejrzeć portfolia wielu agencji, porównać realizacje z wybranej przez siebie branży i na tej podstawie wybrać wykonawcę - lub zaprosić kilka firm do konkursu.
Agencje interaktywne mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i dotarcia do potencjalnych klientów na takich samych szansach, niezależnie od tego, jak dużo są w stanie wydać na pozycjonowanie.

Jak założyć konto?
Po kliknięciu linku "Rejestracja", znajdującego się nad modułem logowania, zobaczysz dwa duże przyciski służące do wyboru rodzaju zakładanego konta.
Wybierz "Oglądający" jeżeli chcesz przeglądać realizacje z punktu widzenia potencjalnego klienta. Jeżeli reprezentujesz agencję interaktywną, lub jesteś webmasterem-freelancerem - wybierz "Agencja interaktywna".
Po wypełnieniu formularza otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą link służący do aktywacji konta.

Ile mogę opublikować realizacji?
Nie ma ograniczenia. Każda agencja może opublikować dowolną ilość swoich realizacji.

Na jak długo publikowane są realizacje?
Bezterminowo. Realizacje nie znikną po określonym czasie, pozostaną w katalogu tak długo, jak długo będzie działał serwis.

Dlaczego niektóre realizacje mają jaśniejsze tło i znajdują się na początku listy niezależnie od wybranego sortowania?
Autorzy tych prac wykupili usługi promowania realizacji, dzięki czemu ich prace są bardziej widoczne.

Co to są Ulubione?
Ulubione to zarządzana przez Ciebie lista realizacji, które się Tobie podobają. Możesz swobodnie dodawać do niej realizacje oraz usuwać je z listy.
Aby dodać realizację do ulubionych, skorzystaj z linku "dodaj do ulubionych" widocznego na liście realizacji oraz w jej szczegółach, jeżeli jesteś zalogowany.

Co to są Powiadomienia?
Powiadomienia to lista branż, które Cię interesują. Jeżeli dodasz daną branżę do powiadomień, to za każdym razem, kiedy pojawi się w niej nowa realizacja, otrzymasz e-mailem powiadomienie.
Aby dodać branżę do listy, wejdź do katalogu (/katalog), następnie do interesującej Cię branży i kliknij link "powiadamiaj o nowych realizacjach w tej branży".

W jaki sposób mogę uzupełnić zapas punktów na moim koncie?
Kliknij w aktualny stan konta - zobaczysz rozwijaną listę z pakietami punktów. Im większy pakiet, tym więcej gratisowych punktów - albo inaczej: tym niższa cena za 1 punkt.
Po wybraniu pakietu pojawi się pytanie o formę płatności i nastąpi przekierowanie do systemu płatności on-line. Po poprawnie zautoryzowanej płatności ilość punktów na koncie wzrośnie o wybraną liczbę. Faktura VAT zostanie wysłana pocztą.

Dlaczego na liście moich realizacji, niektóre prace mają inne tło?
Jasnoszarym kolorem tła wyróżnione są realizacje, dla których obecnie aktywne są usługi promowania. Jeżeli wejdziesz w szczegóły tej realizacji, na dole strony zobaczysz listę aktywnych usług.

Czy dla jednej realizacji mogę zamówić kilka usług promowania jednocześnie?
Tak. Ale nie można kupić kolejnej usługi tego samego typu przed upływem jej ważności. To znaczy, że jeżeli kupisz np. wyróżnienie w branży na 6 miesięcy, to kolejne miesiące będzie można dokupić dopiero po upływie tego okresu.

Czy mogę używać HTML lub BBCODE w opisach realizacji?
Nie. To miejsce na zwykły opis tekstowy.

Masz pytanie, na które nie ma tutaj odpowiedzi?
Zadaj je nam za pomocą formularza kontaktowego.

  

     
szukanie zaawansowane przypomnienie hasła wyloguj się
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij