1034 realizacje opublikowane przez 401 agencji
Nowy portal dovemed.pl to platforma zawierająca najświeższe doniesienia medyczne z dziedziny dermatologii oraz wskazówki umożliwiające diagnozowanie i leczenie chorób skóry w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu. Ponadto zawiera porady z zakresu
-
-
---
-


Ostatnio dodane pozycje:

+
---

reklama

|
szukanie zapo
-
-
_ -
 
-

Strona www programu DoveMed

 
  klient: Dove
agencja interaktywna: energe21
branża: Inne
typ publikacji: wortal (portal tematyczny)
data publikacji: 2013-08-30
w bazie od: 2013-10-25
www.dovemed.pl/
   
  Nowy portal dovemed.pl to platforma zawierająca najświeższe doniesienia medyczne z dziedziny dermatologii oraz wskazówki umożliwiające diagnozowanie i leczenie chorób skóry w gabinecie lekarza pierwszego kontaktu. Ponadto zawiera porady z zakresu prawa medycznego.

Zadanie jako zostało postawione przed naszą agencją to zaprojektowanie i realizacja nowego serwisu dostosowanego do grupy odbiorców - lekarzy. Treści dostępne na stronie są przeznaczone tylko i wyłącznie dla zalogowanych specjalistów.

Tworząc szatę graficzną serwisu nasza agencja energe21 wzięła pod uwagę specyfikę branży medycznej. Strona zaprojektowana w oparciu o odcienie bieli i granatu. W ten sposób delikatnie odznacza się ona od marki Dove, a tym samym podkreśla charakter programu DoveMed.
 
 
    
     wykop
     
szukanie zaawansowane przypomnienie hasła wyloguj się
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij