1034 realizacje opublikowane przez 401 agencji
Jest to jedno z pierwszych dużych wdrożeń aplikacji RIA (ang. Rich Internet Application), opartej o technologię Flex, na rynku polskim. Duży nacisk został położony na użyteczność rozwiązania.

Celem aplikacji jest zaprezentowanie w prosty spos
-
-
---
-


Ostatnio dodane pozycje:

+
---

reklama

|
szukanie zapo
-
-
_ -
 
-

Interaktywny Kalkulator Zużycia Energii Elektrycznej

 
  klient: Vattenfall Poland Sp. z o.o.
agencja interaktywna: Making Waves
branża: Energetyka
typ publikacji: aplikacja on-line
data publikacji: 2007-12-19
w bazie od: 2008-07-28
www.vattenfall.pl/kalkulatorenergii/
   
  Jest to jedno z pierwszych dużych wdrożeń aplikacji RIA (ang. Rich Internet Application), opartej o technologię Flex, na rynku polskim. Duży nacisk został położony na użyteczność rozwiązania. Celem aplikacji jest zaprezentowanie w prosty sposób kilku aspektów korzystania z prądu w gospodarstwach domowych. Przygotowano gotowe scenariusze zużycia prądu dla najpopularniejszych konfiguracji urządzeń i liczby domowników. Użytkownik operuje na planie domu - dodając wybrane urządzenia, może obserwować ich wpływ na łączne zużycie energii i wysokość rachunków za prąd. Aplikacja umożliwia porównanie wysokości rachunków za prąd przy stosowaniu różnego rodzaju taryf oraz dostarcza informacji na temat zabezpieczeń przelicznikowych.
 
 
    
     wykop
     
szukanie zaawansowane przypomnienie hasła wyloguj się
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij