1034 realizacje opublikowane przez 401 agencji
Witryna agencji reklamowej Ententa z Gdańska. Ententa jest kreatywną agencją specjalizującą się w usługach copywriterskich. Oferta firmy obejmuje wszystkie rodzaje tekstów reklamowych, potrzebnych przedsiębiorstwom, wraz z pełną oprawą graficz
-
-
---
-


Ostatnio dodane pozycje:

+
---

reklama

|
szukanie zapo
-
-
_ -
 
-

Agencja reklamowa Ententa

 
  klient: Ententa Piotr R. Michalak
agencja interaktywna: Efnetica
branża: Agencje reklamowe
typ publikacji: strona firmowa
data publikacji: 2009-04-24
w bazie od: 2009-05-08
ententa.pl/
   
  Witryna agencji reklamowej Ententa z Gdańska. Ententa jest kreatywną agencją specjalizującą się w usługach copywriterskich. Oferta firmy obejmuje wszystkie rodzaje tekstów reklamowych, potrzebnych przedsiębiorstwom, wraz z pełną oprawą graficzną, a także kreowanie sloganów i nazw marek.

Strona agencji Ententa przykuwa uwagę niebanalną szatą graficzną - w szczególności oryginalnie zaaranżowanym menu. Odnośniki do podstron zostały naturalnie wkomponowane w wizerunek nowoczesnego biura.

W ramach serwisu funkcjonuje blog, poświęcony zagadnieniom marketingu. Witryna została wyposażona także w opcję „Poleć znajomemu”, która ułatwia przekazywanie informacji przez użytkowników.

Strona agencji Ententa została uruchomiona przez agencję Efnetica w 2009 roku.
 
 
    
     wykop
     
szukanie zaawansowane przypomnienie hasła wyloguj się
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij